

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±3V dc |
| Input Voltage Range | 2.97 - 3.63 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 3 V dc |
| Output Current | ±303mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SMD |
| Isolation Voltage | 4.2kV dc |
| Series | ISM02 |
| Efficiency | 78% |
CCG3-12-15SR-RS
TDN 3-2421WI
SUCS102405BP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00