

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±15V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 6W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | ±200mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SMD |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Width | 20.3mm |
| Depth | 10.05mm |
| Length | 22mm |
| Series | ISX06 |
| Load Regulation | ±1.2% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 83% |
| Maximum Temperature | +100°C |
TDN 5-2419WI
DTJ1524S12-D
THI 2-2411M
6EP3134-0TA00-0AY0
CCG30-48-12D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00