

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 6W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 250mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SMD |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 10.05mm |
| Length | 22mm |
| Width | 20.3mm |
| Series | ISX06 |
| Load Regulation | ±1.2% |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Efficiency | 83% |
| Minimum Temperature | -40°C |
AEE03A18-LS
TEN 5-4812WI
TSR 3-1250A
THM 6-2412WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00