

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 250mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Width | 9.2mm |
| Depth | 12.5mm |
| Length | 26mm |
| Series | IT |
| Load Regulation | ±0.5% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +100°C |
TMR 3-2415WISM
THN 30-4825WIR
TEN 30-2432WIN
THD 12-1211
UWE-12/6-Q48NB-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00