

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±5V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | ±300mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 1.6kV dc |
| Width | 10.1mm |
| Depth | 11.7mm |
| Length | 17mm |
| Series | ITP |
| Load Regulation | ±1% |
| Standards Met | EN55032, EN61000-4-2, EN61000-4-3, EN61000-4-4, EN61000-4-5, EN61000-4-6, EN61000-4-8, UL/IEC/EN/60950-1, 62368-1 |
| Efficiency | 79% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +75°C |
TEQ 20-7215WIR
TDN 1-2411WISM
TRV 2-0510M
TMR 9-2415WI
DPX60-24S05
R3M-1212D/SMD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00