

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | ±835mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | 1.6 x 1 in |
| Isolation Voltage | 1.6kV dc |
| Width | 25.4mm |
| Depth | 10.4mm |
| Length | 40.64mm |
| Series | JTD20 |
| Load Regulation | 0.01 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Standards Met | EN 55032, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, MIL-HDBK-217F |
R1M-2415S/SMD
TBA 1-1211HI
TMR 6-2415WI
THM 3-2411WI
RS-2415DZ/H3
TEC 2-2419WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00