

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 5A |
| Power Rating | 25W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 305V ac |
| Package Type | Enclosed |
| Medical Approved | No |
| Embedded | Yes |
| Series | LCW25 |
RAC04-05SK/277
CUS100ME-12/A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00