

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 2.4A |
| Power Rating | 35W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 305V ac |
| Package Type | Enclosed |
| Medical Approved | No |
| Embedded | Yes |
| Series | LCW35 |
HWS-100A-24/ME/A
LFVLT130-1104
ECL30UD02-P
RPS-120S-27
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00