

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Output Current | 1.1A |
| Power Rating | 50W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 305V ac |
| Package Type | Enclosed |
| Medical Approved | No |
| Embedded | Yes |
| Series | LCW50 |
HWS100A-12/A
TMPW 50-112-T
HEP-480-24A
LFP240F-30-SNY
TEX 120-112
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00