

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Output Current | 1.6A |
| Power Rating | 75W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 305V ac |
| Package Type | Enclosed |
| Medical Approved | No |
| Embedded | Yes |
| Series | LCW75 |
TPI 300-124-M
TXM 035-105
UHP-1000-48
LFVLT60-3000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00