

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 13 - 70 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 24 - 48 V dc |
| Output Current | 1.67A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Depth | 10.41mm |
| Width | 25.4mm |
| Length | 25.4mm |
| Series | RDE20 |
| Railway Approved | Yes |
| Load Regulation | ±0.5% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Efficiency | 89% |
TMR 6-2423WI
TEP 75-2418WI-CMF
THD 12-4812
CC15-2405SFP-E
I7A4W033A033V-000-R
THR 3-2411WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00