

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cross Sectional Area | 0.25 mm² |
| Number of Cores | 3 |
| Length | 2m |
| Connector 1 | M9 |
| Connector 1 Number of Contacts | 3 |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 2 | Unterminated |
| Current Rating | 4 A |
| Voltage Rating | 125 V |
| IP Rating | IP67 |
| Outer Diameter | 5.3mm |
| American Wire Gauge | 24 AWG |
MSDS-04BMMM-SL8E02
79-3484-32-08
T4161410008-005
V15-G-2M-PVC
17977 RKWT 5-228/10 M
7000-08061-0310500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00