

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 3 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 65mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass, Duroplast |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 4 kHz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 4kHz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
Ni15-G30-Y1X
IME30-10BPSZC0S
E2E-X4B1T8 2M
IHM04-1B5PSVU2K
BES M30MI1-PSC22B-S04G
E2E-X8C118 5M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00