

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | -125mbar |
| Maximum Pressure Reading | 2.5bar |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Output Type | Analogue + PNP-NO/NC Programmable |
| Media Measured | Gas, Liquid |
| Process Connection | G1/2 |
| Analogue Output | 4 - 20 mA |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Response Time | 9 ms, 28 ms |
| Maximum Current | 250 mA |
| Supply Voltage | 18 - 32 V dc |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
PBT-RB010SG1SSNVMC0Z
XMLP010BD21F
NPA-730B-001G
XMLPM00GC21F
PBT-RB400SG1SENAMA0Z
X5072-TB-A2-CA-H1-PA 10 bar A
PMP21-AA1U1NBWBJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00