

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 10000 |
| Maximum Revolutions | 12000rpm |
| Output Signal Type | HTL, TTL |
| Shaft Type | Hollow |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Supply Voltage | 4.5 - 30 V dc |
| Resolution | 10000 I/U |
| IP Rating | IP64 |
| Interface | IO-Link |
| Overall Width | 36.5mm |
| Overall Depth | 58.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Hollow Shaft Flange |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Current Rating | <150 mA |
| Switching Frequency | 1 MHz |
DBS36E-S3EP00050
DBS60E-S4FK02048
DFS60B-S4EA01000
DLS40E-BDAV00500
PZ-34-A-150 0000X000X00
E6C2-CWZ5B 1000P/R 2M OMS
AFM60A-BDNB018x12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00