

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Colour | Olive |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
D38999/24ZC98SN
PT02E-12-10S
62GB-56T08-33SN(416)
97B-3106A22-22P-HD
N/MS3106B10SL-3S
PT01E-12-8P(SR)(072)
PT06E-14-19P(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00