

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Olive |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
N/MS3102A20-18P
PT06A-8-4P(SR)
62GB-56T12-03PN
PT02E-12-3P(072)
D38999/20ZB2SN
D38999/20FF32PN
PT06E-12-8P(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00