

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Colour | Black |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
N/MS3102A20-27P
D38999/26WA35SN
N/MS3102A18-10P
62GB-50T12-03SY
PT06E-14-18P(SR)
MS3102E16S-8P
TV06ZN-13-35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00