

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 200 V ac, 250 V dc |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
62GB-16F12-08SN
N/MS3106B14S-7P
LJT06RT1335S014
MS3106A-10SL-3P
VG95234G-28-21SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00