

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
M39029/5-116
MS3102E22-14S
D38999/26WF32PN
62LC-12E14-12PN(771)
932460100 CM 06 EA 14S-61 S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00