

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102A-20-29P
85106RC106P50
85108EC1419P50
97B-3106A10SL-3S-HD
M83723/95G2212N
PT06E168PSR
D38999/26ZF32SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00