

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
PT06A-8-4S(SR)
MS3102E16S-8P
D38999/24FF35SN
62GB-51T14-19PN
85106EC1419S50
SCE2-B-01K07-12PN
D38999/20ZF35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00