

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
PT02E-12-3S(072)
62GB-16A08-04PN
PT06E-12-10P(SR)
EN3645M6CN35FN
62GB-585-14-02P
PT01E-14-19S(SR)(072)
KPT02E14-12P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00