

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 28 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Contact Material | Brass |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
MS3106A-24-28P
D38999/26MC35SN
85107R1419P5044
MS3102E22-14S
D38999/26FD35PN
KPT02E18-32P
97B-3106A24-2S-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00