

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 250 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
PT06A-14-15P(SR)
PT02E-14-5S(072)
D38999/24WF32SN
62GB-16F14-19SN
62GB-56T14-02SN
D38999/26FF35SN
62LC-12E12-08SN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00