

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Strain Relief | Yes |
D38999/20WE35PN
SCE2-B-L1K07-10APN
KPT06F14-12P
LJT06RT1135S014
85106J1419S50
MS3102A14S-2SY
62GB-51T12-10PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00