

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Material | Copper Alloy |
MS3476W14-19S
8LT511B35SN
62LC-12E14-19PN(771)
N/MS3106B24-28S
8DR7C13Z98PN
SCE2-B-76A07-12SN-001
D38999/26WA98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00