

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
PT02E-14-19S(072)
VG96912D16-35PN
62GB-16J10-06SN
N/MS3106B20-15P
D38999/24ZG11PN
D38999/26FD35PN
PT02E-16-26S(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00