

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
MS3106A22-19S
62GB-16J12-10SN
SCE2-ZN-L1K06-07PN
D38999/24ZC98PN
62GB-12E08-33SN(416)
MS3476W10-6P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00