

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Olive |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
UT0W7106SH6
97-3102A-10SL-3P
PT02E-14-12P
MS3102E14S-6P
D38999/26ZA98PN
D38999/26FB35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00