

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 04 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8STA |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Black Zinc Alloy |
| Colour | Black |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold |
TV07RW-17-E6P
KPT06F16-26S
8D3421W35PN
MS3102A-14S-6S
85106EC1419S5044
MS3102E18-1PW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00