

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 46A |
| Voltage Rating | 900 V ac |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Brass |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
97B-3106A18-1P-HD
VG95234M-20A9SN
TV07RW0935S
VG95328M14-12PW
62GB-56T12-10PN
62GB-11J14-19PN
D38999/26FC35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00