

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Gold |
| Colour | Olive |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
MS3102E22-19S
M83723/86G1005N
EN3645M6JN04FN
62GB-56T20-16SN
PT06A-8-4S(SR)
D38999/20FE6PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00