

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
MS3102E18-1PW
2M80500307M87SA
D38999/26ZC35SN
D38999/24ZA98PN
62GB-56T12-10PN(416)
M83723/76W2255N
2M80101107M813SA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00