

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
D38999/20JA98PN
97-3101A-10SL-3P
62GB-57A12-14SN
D38999/20KE35PN
62GB-585-14-02P
MS3476W22-41P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00