

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 200 V ac, 250 V dc |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
2M80500302NF1226PA
MS3106E14S-1P
62GB-56T10-06SN
SCE2-ZN-01K06-07PN
N/MS3106B20-18S
62GB-56T14-19PN
85102E1419S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00