

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Strain Relief | Yes |
62GB-56T12-08SN
MS3106E14S-2S
97-3106A-18-8P(621)
MS3106E18-1S
D38999/20FE35SN
62GB-16F20-41SN
MS3471L14-19S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00