

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Polyamide |
| Series | CM |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Colour | Black |
| Contact Material | Polyamide |
62GB-56TG14-02SN(044)
D38999/20WC35SN
CA06COM-E28-15S-B
D38999/20WC98SN
D38999/20ZD35PN
PT06E-14-12S(SR)(072)
62LC-16F14-12PN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00