

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 1.5 kV ac/dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Olive |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
TV06ZN-09-35SN
PT06E-10-6S(SR)
DBAS 974-25-61 SN 059
PT01E-12-8P(SR)(072)
62GB-50T14-05SN
97B-3106A22-22P-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00