

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 1.2 kV dc, 850 V ac |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
PT06A-14-5P(SR)
97-3106A-10SL-4S(946)
TV06ZN-13-35PN
VG95234G-28-21SN
MS3102A14S-5PX
97B-3106A16S-1S-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00