

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | KPT |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Gold |
VG95234D-10SL-3SN
2M80100907M1026AA
62GB-56TG14-04SN(044)
D38999/24KE8PN
933063100 CM 02 E 20-29 P
D38999/20WA35SN
M83723/75W1624N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00