

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
85106EC83AS50
D38999/26MJ35PN
UT0W01419SH6
SCE2-B-06K07-10ASN
62GB-56T14-05PN
M83723/75W2028N
PT01A-10-6P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00