

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3100A22-2S
D38999/24FF35SN
62LC-12E12-08PN(771)
D38999/24ZC35PN
PT06E-16-26S(SR)
62GB-56T08-33SN(416)
SCE2-B-76A07-10ASN-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00