

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 200 V ac, 250 V dc |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
LJT07RT1135P014
M39029/5-115
2M80100902M828PA
M83723/83G1005N
D38999/20WB2PN
D38999/20FF35PN
85102E1419P5044
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00