

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/26ZA35SN
D38999/24ZB35PN
PT02A-14-19S
D38999/20FB98PN
97B-3106A10SL-4S-HD
PT06A-12-8S(SR)
MS3106A18-11PX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00