

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | PA 66 |
| Series | CM |
| Contact Material | Silver |
| Contact Plating | Silver |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
62GB-12E08-04SN
N/MS3108B18-10S
MS3102A-20-27P
PT02A-12-10P
N/MS3108B18-1P
D38999/24KC04PN
D38999/26WB35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00