

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Colour | Black |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Shell Plating | Zinc |
N/MS3106B20-27S
N/MS3102A20-18P
D38999/24ZB2PN
VG95234G-28-21SN
PT06E-14-19S(SR)
D38999/24WC98SN
N/MS3102A20-29P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00