

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CA-COM |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
933063100 CM 02 E 20-29 P
PT02A-14-5P
62GB-12E08-04SN
62GB-56T14-12SN(416)
PT02A-12-3P
TV06RW-13-35SN(W52)
62LC-16F10-06PN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00