

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Strain Relief | Yes |
| Colour | Olive |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
D38999/26WF35PN
D38999/26WB2PN
97B-3106A16S-1P-HD
62GB-56T10-07SN
D38999/20ZE35SN
PT06E-14-15P(SR)
D38999/26ZA35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00