

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | UT0W |
| Housing Material | Zinc |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Strain Relief | No |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Shell Plating | Nickel |
MS3101E10SL-4P
85106EC1210S50
PT02E-12-8S(072)
N/MS3106B20-4P
62GB-56T08-33SN(416)
KPT06F14-12S
85107R1419P5044
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00